skip to Main Content

ابزار وردپرس

ابزار وردپرس یکی از ارائه دهندگان بزرگ خدمات وردپرس فارسی می باشد که در سال 1395 توسط دو نفر از توسعه دهندگان ارشد فعلی بنا شده است. که فعالیت اصلی آن در زمینه ارائه قالب ، افزونه و آموزش وردپرس می باشد.

با ما تماس بگیرید

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

موقعیت مکانی ما

+98-(021) - 88 42 67 87
      +98-(031) - 36 25 11 50
info@saminpardaz.com
تلویزیون تعاملی برای هتل ها

رضایت مندی میهمانان یکی از بالاترین اولویت های صنعت هتلداری و بالاترین ضمانت برای بازگشت مجدد میهمان و تبدیل شدن او به یک مشتری دائمی و یک تبلیغ کننده می باشد. بدیهی است چنین مهمانی از سرویس های هتل اطلاعات بیشتری خواهد داشت و بهره بیشتری خواهد برد.

همانگونه که تمام خدمات و سرویس های هتل در جهت رضایت مندی میهمان می باشد ، سیستم تلویزیون هتل نیز از این قاعد مستثنی نبوده و بر خلاف انتظار معمول یک سرویس تلویزیونی بهینه میتواند نقش چشمگیری در رضایت مندی مهمانان داشته باشد. همچنین بکارگیری سرویس های سرگرمی چند رسانه ای ، اطلاعاتی و ارتباطی بر روی صفحه تلویزیون در داخل اتاق میهمان و یا فضاهای عمومی هتل نقش بسزایی در جلب نظر میهمان خواهد داشت.

ابزارهای تبلیغاتی قابل دسترس به عنوان بخشی از سرویس تلویزیون هتل یک راهکار مناسب جهت معرفی سرویس ها و امکانات هتل از قبیل امکانات ورزشی ، رستوران ها ، سالن ها و رویدادها میباشد.

شرکت ثمین پرداز کوشیده است با بهره گیری از پشتوانه اطلاعاتی خود در زمینه اتوماسیون و فنآوری اطلاعات و تعامل با بازار جهانی ، یکی از بهینه ترین سیستم های تعاملی را متناسب با تقاضا و بازار داخلی کشور از نظر سخت افزار  ،  نرم افزار و قیمت رقابتی برای هتل داران گرامی فراهم آورد.

قابلیت های سیستم تلویزیونی ثمین

صفحه خوش آمدگویی : (Welcome Screen)

میهمان میتواند شاهد پیام خوش آمد گویی گرم و صمیمانه هتل و به امضاء مدیریت هتل با نام و به زبان مادری خود بر روی صفحه تلویزیون در اولین ورود خود به اتاق باشد. همچنین پس از تایید زبان پیش فرض امکان پخش ویدئوی اختصاصی شامل ویدئوی تبلیغاتی یا ویدئوی معرفی بخش های  مختلف هتل وجود دارد. معمولا قرار دادن فیلم معرفی قسمت های مختلف هتل پس از پیام خوش آمدگویی امکان آشنایی میمان با خدمات اقامتی هتل را به صورت چشمگیری افزایش خواهد داد.

پخش شبکه های تلویزیونی زنده (Live TV)

* پخش کانالهای زنده تلویزیون محلی و ماهواره ای با کیفیت HD ، به صورت چند زبانه ، همراه با زیر نویس و دسترسی به EPG (راهنمای پخش الکترونیکی برنامه ها) در صورت وجود امکان در شبکه در حال پخش.

* امکان پخش شبکه های کارتی (Pay TV)  به صورت رایگان و غیر رایگان

شبکه های هتلی

کانال هتلی کانالی است که در لیست کانال‌های زنده قرار می‌گیرد اما بصورت بی وقفه به پخش محتوای تهیه شده توسط هتل می‌پردازد. بنابراین هتل می‌تواند خود را به طور کامل از طریق این کانال معرفی کند. همچنین می‌تواند پس از دریافت هزینه مربوطه ، به تبلیغ شرکای تجاری خود بپردازد که این خود یک بستر درآمدزایی برای هتل فراهم می آورد.

فیلم درخواستی

این قابلیت این امکان را به میهمان می دهد تا فیلم مورد علاقه خود را در هر زمان انتخاب و به صورت HD تماشا کند. همچنین پخش فیلمها به صورت چند زبانه و زیر نویس دار امکان پذیر است.

موزیک درخواستی :

میهمان قادر است از طریق تلویزیون اتاق به کلیه موزیک های موجود در بانک اطلاعاتی هتل و بر اساس سبک موسیقی ( سنتی ، کلاسیک ، بی کلام ، خارجی و …) دسترسی داشته باشد.

پخش رادیو زنده :

پخش رادیو های زنده محلی و بین المللی بر روی سیستم تلویزیون اتاق

IPCamera :

این سرویس این امکان را می­دهد که هر نقطه از هتل که مجهز به دوربین باشد، به عنوان کانال زنده برای میهمانان در دسترس قرار گیرد. مثلا این دوربین می­تواند در رستوران قرار گیرد  و میهمان از اتاق خود همواره رستوران را روی تلویزیون هتلی مشاهده کند و مثلا هر زمان که رستوران خلوت بود غذای خود را از طریق تلویزیون سفارش دهد و برای صرف غذا به رستوران مراجعه نمایند. این باعث می‌شود که شلوغی رستوران همیشه بصورت متعادلی در طول زمان پخش شود.

دسترسی به اینترنت از طریق تلویزیون اتاق :

با این قابلیت دسترسی به اینترنت توسط تلویزیون اتاق با استفاده از ریموت کنترل تلویزیون یا با استفاده از موس و کیبورد جهت استفاده حرفه ای بدون نیاز به کامپیوتر محقق میگردد. در واقع مهمانان دیگر نیازی به مراجعه به کافی نت هتل برای استفاده از خدمات اینترنی ندارند. این ویژگی به خصوص در مواردی که افراد دسترسی به رایانه شخصی خود ندارند بسیار کارآمد است.

سرویس بازی :

سیستم تلویزیونی ثمین قابلیت نصب بازیهای فکری به ویژه برای سرگرم ساختن کودکان بر روی تلویزیون اتاق را دارا میباشد.

کاتالوگ مجازی :

در این قسمت هتل قادر خواهد بود که تمامی سرویس ها و امکانات هتل شامل سالن ها ، رستوران ها ، امکانات ورزشی ، و دیگر مواردی که نیاز به معرفی دارند را از طریق تلویزیون در اختیار مهمانان قرار دهد.

روم سرویس :

تمامی سرویس های قابل ارائه در اتاق شامل مینی بار ، سرویس لاندری ، سفارش غذا و … از طریق تلویزیون اتاق برای میهمان قابل دسترس میباشد.

فروشگاه مجازی  :

 از طریق این سرویس میهمان قادر خواهد بود به تمام کالاها و سوغاتی های قابل ارائه در هتل دسترسی داشته باشد و از طریق تلویزیون اتاق سفارش و خریداری نماید.

سرویس پیام رسانی :

از طریق این سرویس مهمان می تواند تا پیام خود را به پذیرش هتل ارسال نماید. همچنین در صورت نیاز پذیرش میتواند پیام مورد نیاز مهمان را به تلویزیون اتاق ارسال کرده و مهمان پیام دریافتی را بر روی صفحه تلویزیون مشاهده نماید. پیام ها به صورت گروهی (ویژه گروه های گردشگری) نیز قابل ارسال است.

سرویس اطلاع رسانی اطلاعات محلی و شهری:

سرویس اطلاع رسانی یک سرویس مهم و کارآمد جهت دسترسی میهمانان به بیشترین اطلاعات اقامتی شامل ساعات کار بخش های مختلف هتل ، ساعات کار رستوران ها ، شماره تلفن های ضروری ، اطلاعات شهری  و گردشگری ، نقشه شهر ، فرودگاه و سیستم حمل و نقل شهری می باشد.

سرویس خبری :

مطابق با آخرین تحقیقات انجام شده ، دسترسی به آخرین اخبار علمی و بین المللی یکی از پر طرفدارترین سرویس ها در سیستم تلویزیون هتلی میباشد. همچنین پیش بینی وضعیت هوا یک ضرورت میباشد. سرویس تلویزیونی ثمین از طریق RSS اخرین اخبار را در اختیار میهمانان قرار می دهد.

ساعت جهانی :

در این بخش مهمان به ساعت محلی شهرهای مهم جهان دسترسی خواهد داشت.

هواشناسی

آلارم بیدارباش:

میهمان میتواند زمان بیدار باش خود را ز طریق تلویزیون تنظیم نماید. همچنین میتواند زمان خاموش شدن تلویزیون به صورت خودکار را تنظیم نماید.

خدمات خانه داری:

از طریق این سرویس خدمه خانه داری هتل قادر خواهند بود که وضعیت مینی بار و درخواست های تمیزکاری و نگهداری داخل اتاق را دریافت نمایند. این اطلاعات میتواند مستقیما به بخش خانه داری یا پذیرش هتل ارسال گردد.

شبکه ها و بنرهای تبلیغاتی:

از طریق این سرویس هتل قادر است سرویس های ویژه خود را به میهمانان معرفی نماید. همچنین هتل قادر خواهد بود با عقد قرار داد با شرکت ها (آژانس های گردشگری و مسافرتی و …) جهت پخش اگهی های تبلیغاتی آنها درآمد زایی داشته باشد.

قفل کودک :

این امکان دسترسی به بخش های مختلف سیستم تلویزیونی هتل را از طریق پسورد محدود می سازد.

تغییر زبان :

تغییر زبان کلیه قسمت های پورتال هم در زمان مشاهده صفحه خوش آمد گویی و هم در قسمت تنظیمات شخصی پورتال قابل مشاهده است. هم اکنون پرتال به صورت چند زبانه (فارسی ، انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، ایتالیایی ، عربی ، چینی و …) آماده آرایه میباشد. هم چنین در اضافه کردن زبان های جدید هیچ گونه محدویتی وجود ندارد.

آرشیو شبکه های تلویزیونی :

با این سرویس شبکه های تلویزیونی زنده را میتوان دربازه ای قابل تعریف آرشیو نمود. با وجود این سرویس مهمان قادر است فیلمها و یا سریالهای مورد علاقه ای که به علت سفر نتوانسته است پیگیری کند ، مشاهده نماید.

سرویس نظر سنجی :

در این سیستم مهمان می تواند از طریق ریموت کنترل تلویزیون به نظر خواهی های مختلف که توسط هتل طراحی میگردد پاسخ دهد. همچنین قادر است نظرات و پیشنهادات خود را از طریق ریموت کنترل یا کیبورد تایپ کرده و به مدیریت هتل ارسال نماید. همچنین میهمان میتواند هرگونه درخواستی مثل درخواست تعمیر سرویس تهویه اتاق را مستقیما به پذیرش هتل ارسال نماید.

شخصی سازی و قابلیت اضافه سازی سرویس هاس سفارشی:

شرکت ثمین پرداز قادر است با استفاده از تیم فنی و برنامه نویس خود سرویس های خاص و ویژه متناسب با نیازهای هر هتل را به صورت سفارشی نیز به سیتم تلویزیون تعاملی خود اضافه نماید.

Back To Top