skip to Main Content

ابزار وردپرس

ابزار وردپرس یکی از ارائه دهندگان بزرگ خدمات وردپرس فارسی می باشد که در سال 1395 توسط دو نفر از توسعه دهندگان ارشد فعلی بنا شده است. که فعالیت اصلی آن در زمینه ارائه قالب ، افزونه و آموزش وردپرس می باشد.

با ما تماس بگیرید

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

موقعیت مکانی ما

+98-(021) - 88 42 67 87
      +98-(031) - 36 25 11 50
info@saminpardaz.com

دیجیتال ساینج

امروزه سیستم تابلو اعلانات دیجیتال (digital signage) جایگاه خودش را در تمام حوزه ها پیدا کرده,زیرا زمانیکه شما نیاز دارید افراد را از رویدادها و اخرین تغییرات سازمان اگاه سازید ویا یک پیام ضروری ابلاغ کنید با این محصول می توانید به راحتی ودر کمترین زمان اطلاعات را در کانون توجه قرار دهید و نگاه ها را بیشتر به سمت خود بکشید .شما علاوه بر مدیریت ساده روی تمام تابلوها ,امکان تغییرات انلاین از راه دور را دارید وبا وجود قابلیت زمانبدی(schedule) که در این تابلوها وجود دارد مدیریت ساعت روشن و خاموش شدن,پخش اذان,پخش اخبار در ساعت مشخص را داشته ویا در زمان های خلوت پخش تیزرهای تبلیغاتی هم داشته باشید.

تلویزیون دیجیتال - آنتن مرکزی

تلویزیون دیجتال زمینی (Digital Terrestrial Television) یک فناوری جدید در زمینه پخش برنامه‌های تلویزیونی از طریق انتشار سیگنال‌های دیجیتال توسط فرستانده‌های زمینی می‌باشد. در این روش پخش نسبت به پخش آنالوگ برنامه‌ها، میزان طیف الکترومغناطیسی پایین می‌آید و کیفت تصویر نسبت به آنالوگ بالا می‌رود. در تلویزیون دیجیتال، تصاویر تلویزیونی به شکل بیت‌های داده (۰ یا ۱) درآمده و از طریق فرستنده دیجیتال ارسال می‌گردد. برای اینکه این تصاویر به شکل قابل نمایش روی تلویزیون تشکیل شود، لازم است یک دستگاه مبدل مانند (ستاپ باکس) در کنار تلویزیون اضافه شود تا سیگنالهای دیجیتال را دریافت کرده و نمایش دهد که البته نسل جدیدی از تلویزیون‌های امروزی داری یک تونر داخلی می‌باشد که مستقیماً کدهای دیجیتال را می‌خواند.

تلویزیون تعاملی هتلی IPTV

امروزه با توجه به رقابتی بودن صنعت هتلداری ، مدیران هتل ها همواره در حال تلاش برای جلب رضایت میهمانان خود میباشند. همچنین سطح انتظارات میهمانان روز به روز در حال افزایش است. در این حیطه شناخت نیازهای مهمان و برآورده سازی آنها به صورت حرفه ای خود یک چالش است.

سیستم تلویزیون تعاملی شرکت ثمین پرداز یک انتخاب کامل برای برآوردن انتظارات بایسته میهمانان از یک سیستم تلویزیونی چند رسانه ای و افزایش میزان راحتی و رضایتمندی آنها می باشد.

سیستمهای نظارت تصویری CCTV

شرکت ثمین پرداز با اخذ نمایندگی انحصاری سیستمهای نظارت تصویری کمپانی FRACARRO ایتالیا در ایران کوشیده است تا طیف کاملی از خدمات حوزه IT ارائه نماید. دوربین های FRACARRO با کیفیت اروپایی و قیمتی رقابتی محصولی شایسته جهت تامین امنیت مشتریان این شرکت میباشد. رنج کامل محصولات در قسمت محصولات قابل مشاهده است.

اکسس کنترل

شرکت ثمین پرداز ارائه کننده های راهکارهای سیستمهای دسترسی بر اساس محصولات شرکت کانادایی Access Control میباشد که طیف کاملی از سیستمهای کنترل دسترسی را شامل میشود.

دانش ایرانی در تعامل با بازارهای جهانی

شرکت ثمین پرداز با تکیه بر تعهد و دانش متخصصین خود ، همواره کوشیده است همگام با پیشرفت تکنولوژی در جامعه بین الملل از طریق حفظ تعامل با شرکتهای بزرگ و متخصصین بین المللی راهکارهایی بهینه و متناسب با بازار داخلی ارائه نماید. از این جمله میتوان به راهکار IPTV یا سیستم تلویزیون تعاملی هتلی ثمین ، سیستم دیجیتال ساینج ، سیستم های اکسس کنترل ، سیستم های نظارت تصویری و راهکاری های اتوماسیون صنعتی مناسب با صنایع گوناگون از جمله مواد غذایی ، نساجی ، ماشین ابزارهای مخصوص ، ماشین های CNC و … اشاره نمود.

برخی از قابلیت های تلویزیون تعاملی ثمین

خدمات و ابزارهای تلویزیون تعاملی ثمین بسیار متنوع و گسترده است ، تنها کافیست درخواست های خود را در وبسایت ما ثبت نمایید تا کارشناسان مربوطه پس از بررسی گزارش آن را به اطلاع شما برسانند.

فیلم درخواستی

فیلم درخواستی

شبکه های زنده تلویزیونی

شبکه های زنده تلویزیونی

صفحه خوش آمد گویی

صفحه خوش آمد گویی

نظر سنجی

نظر سنجی

فروشگاه مجازی

فروشگاه مجازی

موسیقی درخواستی

موسیقی درخواستی

خدمات ما

Back To Top